LECO N-TYPETeknolojiya Hucreyê
Teknolojiya Xaneya Nîv-Birîn a SMBB
Hucreya BirûTeknolojiyên Modulê
Performansa Lîpa Kêm a Antî-PID ya Hêja
Bandorên Siya Xala Germ ên Kêmtir
Derana Hêza Bilindtir BOS û LCOE ya Kêmtir
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kalîteya Standard a IEC61215/IEC61730
● Testên Xwê/Mij/Amonyakê yên IEC61701/IEC62716
| Pîlên Rojê | N-type Mono |
| Hejmara Xaneyan | 108 (6x18) |
| Pîvan | 1961 x 1134 x 33mm |
| Pîvan | 27.8 kg |
| Cama Pêş / Paş | cama nîv-tamkirî ya 2.0mm pêçayî |
| Çarçove | Alava aluminiumê ya anodkirî (bi barkirina bilind a xurtkirî vebijarkî) |
| Qutiya Girêdanê | Nirxandina IP68 (3 dîodên derbasbûna ji rê) |
| Kabloyên Derketinê | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Dirêjahî dikare were xweşkirin | |
| Girêdan | Mc4 lihevhatî |
| Testa barkirina mekanîkî | Pêş 5400Pa / Paş 2400Pa |
| Çîna Hêzê | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Hêza herî zêde (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Voltaja Çerxerêya Vekirî (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Herika Kurteçûna (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Voltaja li Hêza Herî Zêde (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Hêza Herî Zêde ya Niha (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| KARÎGERÎYA MODULÊ (%) | %22.03 | %22.26 | %22.48 | %22.71 | %22.93 | |||||
STC: Tîrêj 1000W/m², germahiya şaneyê 25ºC, AM1.5G
NMOT: Tîrêj 800W/m², germahiya hawîrdorê 20ºC, leza bayê 1m/s, AM1.5G
| Qezenckirina Paşîn | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Hêza herî zêde (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %23.14 | %23.37 | %23.61 | %23.84 | %24.08 | |
| %15 | Hêza herî zêde (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %25.34 | %25.60 | %25.86 | %26.12 | %26.37 | |
| %25 | Hêza Herî Zêde (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %27.54 | %27.82 | %28.11 | %28.39 | %28.67 |
| Têrr | 40'High |
| Parçe di her paletê de | 34 |
| Palet di her konteynerê de | 24 |
| Parçe di her konteynerê de | 816 |
| Germahiya Modula Xebitandinê | -40℃ heta +85℃ |
| Voltaja Herî Zêde ya Sîstemê | 1500 DC (IEC) |
| Rêjeya Firotina Seriyê ya Herî Zêde | 30A |
| Toleransa Hêzê | 0/+5W |
| Germahiya Xebatê ya Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefîsyona Germahiya Pmax | -0.29%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Voc | -0.25%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Isc | +0.045%/℃ |
Şîrketa Teknolojiya Tavê ya ALife, Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-name: gavin@alifesolar.com
Avahiya 36, Hongqiao Xinyuan, navçeya Chongchuan, Bajarê Nantong, Chinaîn
www.alifesolar.com