LECO N-TYPETeknolojiya Hucreyê
Teknolojiya Xaneya Nîv-Birîn a SMBB
Hucreya BirûTeknolojiyên Modulê
Performansa Lîpa Kêm a Antî-PID ya Hêja
Bandorên Siya Xala Germ ên Kêmtir
Derana Hêza Bilindtir BOS û LCOE ya Kêmtir
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kalîteya Standard a IEC61215/IEC61730
● Testên Xwê/Mij/Amonyakê yên IEC61701/IEC62716
| Pîlên Rojê | N-type Mono |
| Hejmara Xaneyan | 144 (6x24) |
| Pîvan | 2278 x 1134 x 30mm |
| Pîvan | 31.5 kg |
| Cama Pêş / Paş | cama nîv-tamkirî ya 2.0mm pêçayî |
| Çarçove | Alava aluminiumê ya anodkirî (bi barkirina bilind a xurtkirî vebijarkî) |
| Qutiya Girêdanê | Nirxandina IP68 (3 dîodên derbasbûna ji rê) |
| Kabloyên Derketinê | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Dirêjahî dikare were xweşkirin | |
| Girêdan | Mc4 lihevhatî |
| Testa barkirina mekanîkî | Pêş 5400Pa / Paş 2400Pa |
| Çîna Hêzê | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Hêza herî zêde (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Voltaja Çerxerêya Vekirî (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Herika Kurteçûna (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Voltaja li Hêza Herî Zêde (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Hêza Herî Zêde ya Niha (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| KARÎGERÎYA MODULÊ (%) | %22.07 | %22.26 | %22.45 | %22.65 | %22.84 | |||||
STC: Tîrêj 1000W/m², germahiya şaneyê 25ºC, AM1.5G
NMOT: Tîrêj 800W/m², germahiya hawîrdorê 20ºC, leza bayê 1m/s, AM1.5G
| Qezenckirina Paşîn | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Hêza herî zêde (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %23.17 | %23.37 | %23.57 | %23.78 | %23.98 | |
| %15 | Hêza herî zêde (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %25.37 | %25.60 | %25.82 | %26.04 | %26.27 | |
| %25 | Hêza Herî Zêde (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %27.58 | %27.82 | %28.07 | %28.31 | %28.55 |
| Têrr | 20'GP | 40'High |
| Parçe di her paletê de | 36 | 36 |
| Palet di her konteynerê de | 5 | 20 |
| Parçe di her konteynerê de | 180 | 720 |
| Germahiya Modula Xebitandinê | -40℃ heta +85℃ |
| Voltaja Herî Zêde ya Sîstemê | 1500 DC (IEC) |
| Rêjeya Firotina Seriyê ya Herî Zêde | 30A |
| Toleransa Hêzê | 0/+5W |
| Germahiya Xebatê ya Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefîsyona Germahiya Pmax | -0.29%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Voc | -0.25%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Isc | +0.045%/℃ |
Şîrketa Teknolojiya Tavê ya ALife, Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-name: gavin@alifesolar.com
Avahiya 36, Hongqiao Xinyuan, navçeya Chongchuan, Bajarê Nantong, Chinaîn
www.alifesolar.com