LECO N-TYPETeknolojiya Hucreyê
Teknolojiya Xaneya Nîv-Birîn a SMBB
Hucreya BirûTeknolojiyên Modulê
Performansa Lîpa Kêm a Antî-PID ya Hêja
Bandorên Siya Xala Germ ên Kêmtir
Derana Hêza Bilindtir BOS û LCOE ya Kêmtir
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kalîteya Standard a IEC61215/IEC61730
● Testên Xwê/Mij/Amonyakê yên IEC61701/IEC62716
| Pîlên Rojê | N-type Mono |
| Hejmara Xaneyan | 120 (6x20) |
| Pîvan | 2172 x 1303 x 35mm |
| Pîvan | 35.0 kg |
| Cama Pêş / Paş | cama nîv-tamkirî ya 2.0mm pêçayî |
| Çarçove | Alava aluminiumê ya anodkirî (bi barkirina bilind a xurtkirî vebijarkî) |
| Qutiya Girêdanê | Nirxandina IP68 (3 dîodên derbasbûna ji rê) |
| Kabloyên Derketinê | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Dirêjahî dikare were xweşkirin | |
| Girêdan | Mc4 lihevhatî |
| Testa barkirina mekanîkî | Pêş 5400Pa / Paş 2400Pa |
| Çîna Hêzê | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Hêza herî zêde (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Voltaja Çerxerêya Vekirî (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Herika Kurteçûna (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Voltaja li Hêza Herî Zêde (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Hêza Herî Zêde ya Niha (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| KARÎGERÎYA MODULÊ (%) | %21.91 | %22.08 | %22.26 | %22.44 | %22.61 | |||||
STC: Tîrêj 1000W/m², germahiya şaneyê 25ºC, AM1.5G
NMOT: Tîrêj 800W/m², germahiya hawîrdorê 20ºC, leza bayê 1m/s, AM1.5G
| Qezenckirina Paşîn | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Hêza herî zêde (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %23.00 | %23.19 | %23.37 | %23.56 | %23.74 | |
| %15 | Hêza herî zêde (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %25.19 | %25.40 | %25.60 | %25.80 | %26.01 | |
| %25 | Hêza Herî Zêde (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %27.38 | %27.60 | %27.83 | %28.05 | %28.27 |
| Têrr | 40'High |
| Parçe di her paletê de | 32 |
| Palet di her konteynerê de | 18 |
| Parçe di her konteynerê de | 576 |
| Germahiya Modula Xebitandinê | -40℃ heta +85℃ |
| Voltaja Herî Zêde ya Sîstemê | 1500 DC (IEC) |
| Rêjeya Firotina Seriyê ya Herî Zêde | 35A |
| Toleransa Hêzê | 0/+5W |
| Germahiya Xebatê ya Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefîsyona Germahiya Pmax | -0.30%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Voc | -0.24%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Isc | +0.04%/℃ |
Şîrketa Teknolojiya Tavê ya ALife, Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-name: gavin@alifesolar.com
Avahiya 36, Hongqiao Xinyuan, navçeya Chongchuan, Bajarê Nantong, Chinaîn
www.alifesolar.com