| PROJEYA ELEKTRÎKÊ | PARAMETRE | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Hêza herî zêde | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Voltaja xebitandinê ya çêtirîn | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Herikîna xebitandinê ya çêtirîn | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Voltaja vekirî-çerxerêyê | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Herika kurteçûn | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Rêzeya germahiya xebitandinê ya modulê | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Voltaja herî zêde ya sîstemê | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Herî zêde herika fîzyonê | A | 25 | |||
| Rêzeya toleransa hêzê | % | 0~+3% | |||
| *STC (Rewşa testa standard): Tîrêjiya pêşiyê 1000W/m², Germahiya şaneyê 25℃, Spectrum AM1.5. | |||||
| Germahiya xebitandinê ya nirxandî ya şaneyê | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Koefîsyenta germahiya hêza herî zêde | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Koefîsyenta germahiya voltaja vekirî | Voc | %/℃ | -0.24 |
| Koefîsyenta germahiya niha ya kurteçûn | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Asta ewlehiyê | Pola II |
| Garantiya berhemê | 12 sal ji materyal û teknolojiya hilberê |
| Garantiya hêzê | 25 sal derana hêza xêzikî |
| *Kêmbûn di sala yekem de %2 e. Ji sala pêş de, kêmbûna salane ji %0,5 kêmtir e. Hêza modulê di sala 25an de ji %80 kêmtir nîne. | |
| Cureyê şaneyê | Xaneya TOPCon 182×91mm |
| Rêzkirina şaneyan | 144 perçe (12×12) |
| Mezinahiya modulê | 2260x1219x2.7mm |
| Giraniya modulê | 7.44 kg |
| Qutiya girêdanê | Rêjeya dorpêçkirinê IP68 |
| Kabloya derketinê | 4mm², dirêjahiya kabloyê 500mm. Dirêjahiya kabloyê dikare were xweş kirin |
| Cureyê girêdanê | Lihevhatina MC4 |
| Çarçove | N/A |
| Barê statîk ê pêşiyê (fişara berfê) | 5400Pa |
| Barê statîk ê paşîn (zexta bayê) | 2400Pa |
| Neqlîye | Kamyona Platformê 13m | Kamyona Platformê 17.5m | Têrr 20'C | Têrr 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Mezinayî | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Palet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Parçe/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Tevahî parçe | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Mezinahiya pakkirinê (Palet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Hêza herî zêde (W) | Karîgeriya Veguherînê | Pîvan | Garantiya Berhemê | Garantiya Hêzê | Mezinahiyên Modulê | Rêzkirina Xaneyan |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 2260x1219x2.7mm | 144 perçe (12x12) |
| 500 510 520 530 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 2260x1110x2.7mm | 132 perçe (11x12) |
| 460 470 480 490 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 2260x1020x2.7mm | 120 perçe (10x12) |
| 410 420 430 440 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 2260x918x2.7mm | 108 parçe (9x12) |
| 360 370 380 390 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 2260x825x2.7mm | 96 perçe (8x12) |
| 320 330 340 350 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 2260x735x2.7mm | 84 perçe (7x12) |
| 270 280 290 300 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 2260x644x2.7mm | 72 parçe (6x12) |
| 120 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 1545x425x2.7mm | 72 parçe (6x12) |
| 200 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 1150x927x2.7mm | 54 perçe (6x9) |
| 400 410 420 430 | %23.5 | 2.7kg/m² | 12 sal | 25 sal | 1750x1150x2.7mm | 80 perçe (8x10) |
Şîrketa Teknolojiya Tavê ya ALife, Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-name: gavin@alifesolar.com
Avahiya 36, Hongqiao Xinyuan, navçeya Chongchuan, Bajarê Nantong, Chinaîn
www.alifesolar.com