LECO N-TYPETeknolojiya Hucreyê
Teknolojiya Xaneya Nîv-Birîn a SMBB
Teknolojiyên SMBB
Performansa Lîpa Kêm a Antî-PID ya Hêja
Bandorên Siya Xala Germ ên Kêmtir
Derana Hêza Bilindtir BOS û LCOE ya Kêmtir
● ISO9001:2015 QMS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kalîteya Standard a IEC61215/IEC61730
● Testên Xwê/Mij/Amonyakê yên IEC61701/IEC62716
| Pîlên Rojê | N-type Mono |
| Hejmara Xaneyan | 96 (6x16) |
| Pîvan | 1762 x 1134 x 30mm |
| Pîvan | 21.0 kg |
| Cama Pêşiyê | cama nermkirî ya 3.2 mm pêçayî |
| Çarçove | Alava aluminiumê ya anodkirî (bi barkirina bilind a xurtkirî vebijarkî) |
| Qutiya Girêdanê | Nirxandina IP68 (3 dîodên derbasbûna ji rê) |
| Kabloyên Derketinê | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Dirêjahî dikare were xweşkirin | |
| Girêdan | Mc4 lihevhatî |
| Testa barkirina mekanîkî | Pêş 5400Pa / Paş 2400Pa |
| Çîna Hêzê | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Hêza herî zêde (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Voltaja Çerxerêya Vekirî (Voc) | 34.71V | 32.54V | 34.96V | 32.78V | 35.20V | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67V | 33.52V |
| Herika Kurteçûna (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Voltaja li Hêza Herî Zêde (Vmpp) | 29.35V | 27.50V | 29.57V | 27.72V | 29.79V | 27.95V | 30.00V | 28.17V | 30.21V | 28.39V |
| Hêza Herî Zêde ya Niha (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| KARÎGERÎYA MODULÊ (%) | %21.77 | %22.02 | %22.27 | %22.52 | %22.65 | |||||
| STC: Tîrêj 1000W/m², germahiya şaneyê 25°C, AM1.5G NMOT: Tîrêj 800W/m², germahiya hawîrdorê 20°C, leza bayê 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Têrr | 40'High |
| Parçe di her paletê de | 36 |
| Palet di her konteynerê de | 26 |
| Parçe di her konteynerê de | 936 |
| Germahiya Modula Xebitandinê | -40℃ heta +85℃ |
| Voltaja Herî Zêde ya Sîstemê | 1500 DC (IEC) |
| Rêjeya Firotina Seriyê ya Herî Zêde | 30A |
| Toleransa Hêzê | 0/+5W |
| Germahiya Xebatê ya Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefîsyona Germahiya Pmax | -0.29%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Voc | -0.25%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Isc | +0.045%/℃ |
Şîrketa Teknolojiya Tavê ya ALife, Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-name: gavin@alifesolar.com
Avahiya 36, Hongqiao Xinyuan, navçeya Chongchuan, Bajarê Nantong, Chinaîn
www.alifesolar.com