LECO N-TYPETeknolojiya Hucreyê
Teknolojiya Xaneya Nîv-Birîn a SMBB
Hucreya BirûTeknolojiyên Modulê
Performansa Lîpa Kêm a Antî-PID ya Hêja
Bandorên Siya Xala Germ ên Kêmtir
Derana Hêza Bilindtir BOS û LCOE ya Kêmtir
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kalîteya Standard a IEC61215/IEC61730
● Testên Xwê/Mij/Amonyakê yên IEC61701/IEC62716
| Pîlên Rojê | N-type Mono |
| Hejmara Xaneyan | 132 (6x20) |
| Pîvan | 2382 x 1134 x 33mm |
| Pîvan | 33.8 kg |
| Cama Pêş / Paş | cama nîv-tamkirî ya 2.0mm pêçayî |
| Çarçove | Alava aluminiumê ya anodkirî (bi barkirina bilind a xurtkirî vebijarkî) |
| Qutiya Girêdanê | Nirxandina IP68 (3 dîodên derbasbûna ji rê) |
| Kabloyên Derketinê | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Dirêjahî dikare were xweşkirin | |
| Girêdan | Mc4 lihevhatî |
| Testa barkirina mekanîkî | Pêş 5400Pa / Paş 2400Pa |
| Çîna Hêzê | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Hêza herî zêde (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Voltaja Çerxerêya Vekirî (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Herika Kurteçûna (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Voltaja li Hêza Herî Zêde (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Hêza Herî Zêde ya Niha (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| KARÎGERÎYA MODULÊ (%) | %22.40 | %22.58 | %22.77 | %22.95 | %23.14 | |||||
| STC: Tîrêj 1000W/m², germahiya şaneyê 25°C, AM1.5G NMOT: Tîrêj 800W/m², germahiya hawîrdorê 20°C, leza bayê 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Qezenckirina Paşîn | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Hêza herî zêde (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %23.52 | %23.71 | %23.91 | %24.10 | %24.29 | |
| %15 | Hêza herî zêde (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %25.76 | %25.97 | %26.18 | %26.40 | %26.61 | |
| %25 | Hêza Herî Zêde (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %28.00 | %28.23 | %28.46 | %28.69 | %28.92 |
| Têrr | 40'High |
| Parçe di her paletê de | 34 |
| Palet di her konteynerê de | 20 |
| Parçe di her konteynerê de | 680 |
| Germahiya Modula Xebitandinê | -40℃ heta +85℃ |
| Voltaja Herî Zêde ya Sîstemê | 1500 DC (IEC) |
| Rêjeya Firotina Seriyê ya Herî Zêde | 30A |
| Toleransa Hêzê | 0/+5W |
| Germahiya Xebatê ya Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefîsyona Germahiya Pmax | -0.29%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Voc | -0.25%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Isc | +0.045%/℃ |
Şîrketa Teknolojiya Tavê ya ALife, Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-name: gavin@alifesolar.com
Avahiya 36, Hongqiao Xinyuan, navçeya Chongchuan, Bajarê Nantong, Chinaîn
www.alifesolar.com