LECO N-TYPETeknolojiya Hucreyê
Teknolojiya Xaneya Nîv-Birîn a SMBB
Hucreya BirûTeknolojiyên Modulê
Performansa Lîpa Kêm a Antî-PID ya Hêja
Bandorên Siya Xala Germ ên Kêmtir
Derana Hêza Bilindtir BOS û LCOE ya Kêmtir
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kalîteya Standard a IEC61215/IEC61730
● Testên Xwê/Mij/Amonyakê yên IEC61701/IEC62716
| Pîlên Rojê | N-type Mono |
| Hejmara Xaneyan | 132 (6x22) |
| Pîvan | 2384 x 1303 x 35mm |
| Pîvan | 38.5 kg |
| Cama Pêş / Paş | cama nîv-tamkirî ya 2.0mm pêçayî |
| Çarçove | Alava aluminiumê ya anodkirî (bi barkirina bilind a xurtkirî vebijarkî) |
| Qutiya Girêdanê | Nirxandina IP68 (3 dîodên derbasbûna ji rê) |
| Kabloyên Derketinê | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Dirêjahî dikare were xweşkirin | |
| Girêdan | Mc4 lihevhatî |
| Testa barkirina mekanîkî | Pêş 5400Pa / Paş 2400Pa |
| Çîna Hêzê | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Hêza herî zêde (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Voltaja Çerxerêya Vekirî (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Herika Kurteçûna (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Voltaja li Hêza Herî Zêde (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Hêza Herî Zêde ya Niha (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| KARÎGERÎYA MODULÊ (%) | %22.21 | %22.37 | %22.53 | %22.70 | %22.86 | |||||
| STC: Tîrêj 1000W/m², germahiya şaneyê 25°C, AM1.5G NMOT: Tîrêj 800W/m², germahiya hawîrdorê 20°C, leza bayê 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Qezenckirina Paşîn | Parametre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Hêza herî zêde (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %23.32 | %23.49 | %23.66 | %23.83 | %24.00 | |
| %15 | Hêza herî zêde (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %25.54 | %25.73 | %25.91 | %26.10 | %26.28 | |
| %25 | Hêza Herî Zêde (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Karîgeriya Modulê STC (%) | %27.77 | %27.97 | %28.17 | %28.37 | %28.57 |
| Têrr | 40'High |
| Parçe di her paletê de | 32 |
| Palet di her konteynerê de | 18 |
| Parçe di her konteynerê de | 576 |
| Germahiya Modula Xebitandinê | -40℃ heta +85℃ |
| Voltaja Herî Zêde ya Sîstemê | 1500 DC (IEC) |
| Rêjeya Firotina Seriyê ya Herî Zêde | 35A |
| Toleransa Hêzê | 0/+5W |
| Germahiya Xebatê ya Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koefîsyona Germahiya Pmax | -0.30%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Voc | -0.24%/℃ |
| Koefîsyona Germahiya Isc | +0.04%/℃ |
Şîrketa Teknolojiya Tavê ya ALife, Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
E-name: gavin@alifesolar.com
Avahiya 36, Hongqiao Xinyuan, navçeya Chongchuan, Bajarê Nantong, Chinaîn
www.alifesolar.com